Boulevard

Nový RenaultAustral odhaľuje interiér

Nástupca crossoveru Kadjar – Renault Austral sa ukazuje na ďalších fotografiách. Dizajnérske a inžinierske tímy Renault sa tentoraz postarali o to, aby bola úroveň kvality pri tomto vozidle okamžite hmatateľná. Všetko, čoho sa cestujúci dotkne, je vyrobené tak, aby to pôsobilo mäkšie a príjemnejšie. Veľa sa premýšľalo o výbere materiálov pre štýlové čalúnenie a viditeľne špičkový dojem.

Francois FARION, Renault brand Head of Colour and Trim
“Aby sme dosiahli požadovaný level kvality na novom modely Renault Austral, nerobili sme žiadne kompromisy pri výbere materiálov a kvalite práce, viditeľnej napríklad na povrchovej úprave dreva, ktorá sa nachádza na obložení na úrovni Iconic.”

ELEGANTNÁ PALUBNÁ DOSKA
Prístrojová doska je pokrytá matným a na dotyk veľmi jemným polstrovaným krytom. Svetelná lišta prechádza až k panelom dverí, čím zvyšuje celkovú vizuálnu príťažlivosť. Kvalitné materiály, ako drevo spracované podľa japonskej techniky maki-e, pozdvihujú dizajn interiéru. Táto stolárska technika zvýrazňuje prirodzenú kresbu pomocou handričky na nanášanie niekoľkých vrstiev kovových pigmentov na drevo. Technika pomáha zachovať pocit zrnitosti a textúry dreva. A nakoniec, elegantný saténový chrómový lem jemne obopína horizontálnu mriežku vetracieho otvoru.

ČALÚNENÉ PANELY DVERÍ
Podobne ako palubná doska, aj horná časť panelov predných a zadných dverí je vystlaná penou. Majú rovnaké dekorácie a konečné úpravy, aby si každý pasažier, bez ohľadu na to, kde sedí, užil nadštandardný štýl vozidla. Čalúnené textílie jemne vyblednú z čiernej na svetlosivú a spoja sa so syntetickou jemnozrnnou kožou pre elegantný nádych.

INTELIGENTNÁ OPIERKA RÚK
Stredová konzola zahŕňa opierku rúk so saténovým chrómovým lemom na jemne zrnitom kryte, ktorý je príjemný na dotyk. Dizajn, inšpirovaný svetom lietadiel a hodinárstva, evokuje precízne remeselné spracovanie. Pri posúvaní konzoly dozadu alebo dopredu vydáva mechanické cvakanie podobné zvuku ciferníka na trezore – ďalší príklad pozornosti venovanej každému detailu.

Galéria

Michal

Mohlo by Vás zaujímať

Sledujte nás

newsletter

    sociálne siete

    Magazin Carera na Facebooku

    Vyhľadávanie